Pozycjonowanie stron Internetowych www - Agencja SEO

Pozycjonowanie stron internetowych polega na umieszczeniu strony www na jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych (patrz obrazek poniżej) w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe.

Słowami kluczowymi mogą być słowa bądź frazy adekwatne dla Twojej profesji, rodzaju wykonywanej działalności, zainteresowań, cech produktu, marki itp.

Czego oczekujemy od Klienta ?

Oczekujemy wskazania nam:

  • adresu strony www,
  • wstępnych słów / fraz kluczowych pod którymi strona będzie wyszukiwana ( np. nazwa produktu lub usługi, nazwa branży itp.); również pomagamy w identyfikacji takich słów / fraz kluczowych.

Etapy współpracy z Klientem:

Etap I - wycena usługi pozycjonowania. W oparciu o wskazane nam przez Klienta lub zaproponowane przez nas słowa / frazy kluczowe wyceniamy wartość usługi pozycjonowania na jedną z pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwana na wskazane słowa / frazy kluczowe w wyszukiwarce Google i przedstawiamy propozycję wyceny Klientowi.

Etap II - podpisanie umowy. Po zaakceptowaniu przez Klienta ceny usługi pozycjonowania podpisujemy umowę o pozycjonowanie.

Etap III - audyt i optymalizacja strony internetowej pod wybrane słowa/frazy kluczowe

Etap IV - pozycjonowanie strony internetowej

Etap V - raportowanie.

Oferujemy:

Pozycjonowanie stron tradycyjne

Pozycjonowanie fraz polega umieszczeniu strony internetowej na słowa kluczowe związane z tematyką strony na wiodące miejsca w wyszukiwarce Google. Promowane frazy to takie, które opisują twoją profesję np. sprzedawane towary lub usługi oraz najczęściej są wpisywane przez użytkowników wyszukiwarek.

więcej...

 

Pozycjonowanie stron lokalne

Pozycjonowanie lokalne seo używa się dla prowadzących działalność w danym mieście, regionie bądź dzielnicy (w przypadku dużych miast). Do słów kluczowych dodawane są nazwy regionów.

więcej...

 

Pozycjonowanie stron szerokie

Pozycjonowanie szerokie potocznie long tail (z długim ogonem) pozwala na promowanie strony internetowej, serwisu internetowego bądź sklepu internetowego na kilkadziesiąt lub kilka tysięcy kilkuwyrazowych słów kluczowych. Frazy z długiego ogona pozyskują ruch użytkowników korzystających z długich zapytań.

więcej...Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o ofercie, dostosowanej do Twoich potrzeb i budżetu.


Agencja SEO Polska Zdalna

ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
KRS 0000653794
NIP 534 253 59 13

tel: 880 220 551

e-mail: biuro@polskazdalna.pl

1

Pozycjonowanie stron

Zapoznaj się z naszą ofertą pozycjonowania stron.

2

Pozycjonowanie sklepu

Masz sklep Internetowy ? Ta oferta jest dla Ciebie.

3

Tworzenie stron

Pakiet strona lub sklep Internetowy + pozycjonowanie.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa plików cookies.       AKCEPTUJĘ